KONST / Litografier / Litografi 8102130

nr 810 2130

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Litografi, K. G Nilson, "Partitur 1", signerad 1983, motivets mått: 49x79

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 februari 2013
kl 18:46:47

25/2 18:39:45 1      700 kr
25/2 18:41:47 2      Vinnande bud

  • Tema

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson